Cанаторий Солнечное Закарпатье / Поляна

Центр бронирования:
+38 (057) 728-52-57
+7 (499) 918-67-57
Адрес санатория:
Поляна, Cвалявский район,
Подробней →

Отзывы (2)

Общая оценка отеля:
Солнечное Закарпатье
2,7
 
Рекомендован для отдыха:
семье с детьми младше 3-х лет (1 отзыв)
зрелой паре (1 отзыв)
семье (1 отзыв)
одинокому путешественнику (1 отзыв)
группе коллег (1 отзыв)


 - Номер (4)
 - Инфраструктура (4)
 - Чистота (4)
 - Сервис (3)
 - Питание (5)

 

Как мы отдыхали в "Сонячном закарпатье".

  4,4
рекомендую для отдыха: семье с детьми младше 3-х лет, зрелой паре, семье, одинокому путешественнику, группе коллег
 
 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Сервис
 - Питание
 

Природа вокруг прекрасная, горы крутейшие, воздух чистейший, есть возможность попутешествовать. Питание- шведский стол, отличное, каждый нашел себе по вкусу что любит кушать.Номер неплохой. Ремонт не новый, но присутствовал, комнаты просторные,мебель слегка убитая, но жить можно. Мы не гнались за изысками, главное чтобы было удобно и чисто. Интернет есть. Номер убирали регулярно. Неудобство было в том, что вечером очень шумно, увеселительные заведения работают исправно, музыка гремит, пьяные компашки гуляют регулярно и это конечно раздражало, засыпать приходилось под дискотеку и пьяные крики насколько я понимаю местных хлопцев, пришедших погулять с отдыхающими тетками. Хотелось бы приехать еще, если администрация наведет порядок, ведь люди приезжают не только погулять, но и полечиться.

 
 
Наталя, Июль 2017, Семья с детьми старше 3-х лет
 
Отзыв оставлен: 20.12.2017 22:29 на сайте www.nezabarom.ua
 

УВАГА!

  1
не рекомендовано для отдыха
 
 - Сервис
 

Відпочивали вдвох,мати та син, в червні 2016 року, в готелі на території Сонячного Закарпаття. Дуже сподобалася природа навколо, хороший готель тощо

 

Але стався неприємний випадок, який практично зруйнував весь відпочинок та враження від оточуючого. Плануючи екскурсію в Берегове на термальні води, вирішили звернутися до приватних перевізників, які у великій кількості пропонують послуги екскурсійних перевезень на території, прилеглій до санаторію. Поговорили з одними, потім відійшли у справах до ринку, а повертаючись назад підійшли до інших й домовилися про поїздку. Повертаючись до готелю, пройшли біля перших, які, побачивши що домовилися з іншими, буквально атакували купою образ й принизливих слів на нашу адресу, особливо на адресу мами, літньої жінки, яку обізвали ідіоткою та ще купою образливих лайок. Можливо хтось скаже: "Бувають поодинокі випадки або виключення". Але ні. Той самий перевізник, з яким домовилися, з яким нам довелося сидіти поряд в бусі, описував "стан справ" саме таким чином. Негарно говорив про відпочиваючих, які обирали не його, або "зраджували" йому після використання його послуг, при цьому принижуючи відпочиваючих як нетямущих та необізнаних напівідіотів.
ДО АДМІНІСТРАЦІЇ: ШАНОВНА АДМІНІСТРАЦІЄ САНАТОРІЮ. Допускаючи цих "людей"(а скоріше дикунів) до роботи на території санаторію, проводьте якусь роботу з ними, пояснюйте, що зневага до туристів, їхнє приниження не мають бути нормою й взагалі не мають допускатися, якою б гострою не була б конкуренція. До вас приїжджають цивілізовані люди, які інвестують в розвиток регіону, й яким не хочеться точно псувати відпочинок через дикунів, яких ви допускаєте на свою територію. Хоч й не напряму, але саме ви несете відповідальність за цих людей та їхню поведінку.
ТУРИСТАМ: Порада користуватися приватними перевізниками, яких рекомендують готелі, оскільки тут є якійсь відсоток відповідальності й можна принаймні звернутися із скаргою до готелів.

 
 
Роман, Июнь 2016, Семья
 
Отзыв оставлен: 24.06.2016 15:42
 
Cанаторий Солнечное Закарпатье 2,7 из 5 на основе 2 отзывов туристов

Оставленные отзывы и комментарии отражают субъективное мнение их авторов и публикуются с сохранением авторской орфографии и пунктуации. Мнение автора может не совпадать с мнением bookit.ua.

 
1 страница из 1