Отель Европа / Ужгород

Центр бронирования:
+38 (057) 728-52-57
+7 (499) 918-67-57
Адрес отели:
ул. Верховинская, 3
Подробней →

Отзывы (2)

Общая оценка отеля:
Европа
4,5
 
Рекомендован для отдыха:
вместе с друзьями (1 отзыв)
семье с детьми младше 3-х лет (1 отзыв)
зрелой паре (1 отзыв)
семье (1 отзыв)
одинокому путешественнику (1 отзыв)
группе коллег (1 отзыв)
семье с детьми старше 3-х лет (1 отзыв)
молодой паре (2 отзыва)


 - Номер (4,5)
 - Инфраструктура (4)
 - Чистота (4,5)
 - Сервис (4,5)
 - Питание (5)

 

Це найкращий готель-ресторан в Ужгороді!

  5
рекомендую для отдыха: вместе с друзьями, семье с детьми младше 3-х лет, зрелой паре, семье, одинокому путешественнику, группе коллег, семье с детьми старше 3-х лет, молодой паре
 
 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Сервис
 - Питание
 

11 червня 2016 у нас відбулося весілля у ресторані Європа.
Дуже сподобалось обслуговування персоналу, ставлення до гостей, відповідальність! Кухня на вищому рівні, все дуже смачно та гарна подача страв. Окрема вдячність шеф-кухарю за професійний підхід і порозуміння!!! Ми і наші гості залишились дуже задоволені. Великий, гарний та просторий зал, уютний та чистий номер. ВИ КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ!!! РЕКОМЕНДУЄМО ГОТЕЛЬ-РЕСТОРАН ЄВРОПА!!!

 
 
Анна, Июнь 2016, Молодая пара
 
Отзыв оставлен: 15.06.2016 10:33 на сайте www.nezabarom.ua
 

Загальне враження - задоволений.

  4
рекомендую для отдыха: молодой паре
 
 - Номер
 - Инфраструктура
 - Чистота
 - Сервис
 - Питание
 

У нас відпочинок був активний: в готелі ми перебували перед сніданком і вже ввечері. Увесь інший час ми проводили у місті. Тому для такого ритму відпочинку взагалі прекрасно. Номер брали двомісний із французьким ліжком. Номер невеличкий, компактний, але комфортний - гарне ліжко, телевізор, холодильник (набитий пропозицією, але роботу свою виконує якісно), кондиціонер, шафа, столик, фен. На вікні жалюзі, і, коли відкриті, світла достатньо. Також сподобалась кухня, досить-таки смачні були сніданки. Офіціант підходить до вас і пропонує можливі блюда. Якщо їсти за гроші, то ціни нормальні, але ми не їли (планували, але ввечері були втомлені).

 

Ванна, на мою думку вже занадто маленька. Можна стукнутися о стелю, особливо якщо ти високий-високий дядя. Далеченько від центру міста, хоча через буквально два квартали зупинка, через яку йде маршрутка до центру, а ще є прямо до вокзалу. Та і, враховуючи, що місто маленьке, спокійно можна дійти пішки. Тому це не є дуже проблемою.

 
 
Микола, Август 2012, Молодая пара
 
Отзыв оставлен: 15.08.2012 15:00 на сайте www.nezabarom.ua
 
Отель Европа 4,5 из 5 на основе 2 отзывов туристов

Оставленные отзывы и комментарии отражают субъективное мнение их авторов и публикуются с сохранением авторской орфографии и пунктуации. Мнение автора может не совпадать с мнением bookit.ua.

 
1 страница из 1